Aktualności

 • Paźdz.2021

  Coraz bliżej święta, czyli poligrafia od października

  W poligrafii sezon przedświąteczny zaczyna się baaardzo wcześnie. Co to oznacza? Kalendarze mają wydłużony termin realizacji, więc uzbrajamy się w cierpliwość.
  Aktualnie zbieramy zamówienia na świąteczne krówki - czyli cukierki ciągutki - w personalizowanych papierkach o piernikowym smaku oraz kartki pocztowe skierowane dla dzieci od samego Świętego Mikołaja, czyli po prostu naszego wspaniałego Gwiazdora.
  Co więcej? Same u nas asapy i deadliny, więc się wyrabiamy, choć stajemy na rzęsach.
  Drukujemy i projektujemy oczywiście z piosenką Last Christmas na uszach :)

 • Wrzesień2021

  Kalendarze 2022 - oferta druku

  Kalendarz nie pyta! Kalendarz odpowiada. Każdemu - bez względu na płeć, stan cywilny, wzrost, wagę i upodobania. Kalendarz łaskawy jest, nie zazdrości, nie szuka poklasku... Tolerancyjny jest i nie zważa na to, czy lewa skarpetka jest na lewej pięcie, czy prawa na prawej, bo - jak niosą mądrości z książki o dziesięciu skarpetkach - każde lewo ma swoje prawo.
  Zatem zapraszamy do zakładki KALENDARZE 2022, po wspaniałą porcję kalendarzy z duszą. Kaszerowane, spiralowane, z folią błysk - co kto lubi! Czterodzielne, trójdzielne, jednodzielne, biurkowe, piramidki, plakatowe, A3. Jeśli nie ma czegoś w standardowej ofercie - zapraszamy do kontaktu!
  info@kolormax.com.pl, projekty@kolormax.com.pl
  Druk, reklama, kalendarze, projekty - zapraszamy!

 • Wrzesień2021

  Z drukiem nam do twarzy

  Ruszamy z cyklem „Z drukiem nam do twarzy", gdzie będziemy publikować ciekawostki, protipy i nasze spostrzeżenia - wszystko oczywiście będzie się kręciło wokół poligrafii i marketingu (druku, projektowania, reklam, tworzenia marki osobistej, logotypów i mediów społecznościowych). Usiądźcie z kawą, herbatą, psem czy kotem (nie narzucamy towarzysza doli, bo wiemy, że papier przecież przyjmie wszystko :)) i poznajcie nas bliżej. Tworząc markę osobistą, na początku ustal swoje cele, wejdź w Excela i sprawdź, czy wszystko, co planujesz, się dodaje. Spisz swoje cele, nie bój się tego! Pozwól swoim myślom zabrnąć w dalekie zakamarki wyobraźni. W firmie wizja i misja są nierozłączne – bądź spójny/a. Masz pomysł na biznes, ale brakuje Ci odwagi, by popchnąć go dalej? Musisz stworzyć jednolity obraz i plan działania. Konkretna misja = klarowna wizja. My „tylko" cyfrowo ubierzemy Twoją markę. Właśnie to - logo, druki personalizowane, wizytówki, ulotki i wydruki firmowe to inwestycja w powodzenie Twojego planu. Zmień myślenie z „ile to kosztuje" na „jakie korzyści płyną z tej inwestycji". Polecamy, bo perspektywa ma znaczenie!

 • Lipiec2021

  Czym są spady i bezpieczny margines?

  Spady, a na co to komu potrzebne? To pytanie zawsze powoduje przyspieszone bicie serca i urywany, krótki oddech. Przeszukiwanie odmętów Internetu może przyprawić o gęsią skórkę i ból głowy. ALE! tak już na serio i bez straszenia, wszystko spokojnie da się wytłumaczyć ;) Spady to tło wyciągnięte (powiększone) poza rozmiar docelowy produktu (w zależności od rodzaju projektu, ale standardowo są to 2 mm z każdej strony). A bezpieczny margines to obszar wewnątrz projektu, gdzie ważne i istotne treści odsunięte są od krawędzi ulotki o 3-5 mm, w zależności od rodzaju druku. Czyli w skrócie: spady to tło wyciągnięte na zewnątrz np. ulotki, a bezpieczny margines to odsunięcie treści do wewnątrz np. wizytówki. Projektując grafiki na portale społecznościowe, nie musimy zwracać na to uwagi. Jednak tworząc projekt do druku, mamy obowiązek przygotować go w inny sposób, niż do Internetu. Wyobraźcie sobie, że drukujecie na zwykłej, domowej czy biurowej drukarce ulotkę. Bierzecie 5 kartek papieru i musicie wyciąć z nich rzeczony projekt po zadanej w pliku krawędzi. Tniecie wszystkie naraz, nożyczkami - jaki efekt? No słaby, bo coś się przesunęło, nożyczki nie wszędzie trafiły w tę krawędź, treść ucięło, gdzieś "świeci" białe tło... Zgroza!!! A gdy przełożyć to sobie na skalę makro, gdzie cięte gilotyną są stosy papierów - to już wiemy, po co są spady i bezpieczny margines :)
  CAŁUSY
  Kasia

 • Marzec2016

  Start nowej strony

  Z radością informujemy naszych klientów, że nowa strona internetowa jest już dostępna. Będziemy tutaj informawać o nowościach oraz promocjach. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin. Strona poprawnie wyświetla się także na urządzeniach mobilnych.

 • Luty2016

  Foliowane wydruki cyfrowe

  W naszej firmie pojawiła się nowa foliarka. Tym samym możemy zaoferować m.in. wizytówki cyfrowe, foliowane folią błysk lub mat praktycznie od ręki. Teraz możecie Państwo cieszyć się nowymi foliowanymi wizytówkami już w kilka godzin po przesłaniu do nas projektu. Zapraszamy